نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: دختر چاق و مجرد

7011
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44514
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دختر چاق و مجرد

دختر ۳۱ ساله چاقی هستم.خیلی چاق.وزنم سه رقمیه.قبلا اینطوری نبودم.هر بار رژیم گرفتم رسیدم به وزن ایدال اما دوباره برگشت و دیگه خستم.وقتی رزیم میگیرم و پیاده روی میکنم مردم منو مسخره میکنن و آزارم میدن.تو محیط کار منو دست میندازن و تو جمع دوستام مایه ی خنده ی اونام.از بس غصه میخورم تنها پناهم غذا خوردنه.دیگه بهم بر نمیخوره میگن چاقی که بخوام انگیزه پیدا کنم چون چندبار وزنم برگشته.دیگه تسلیم شدم و به غذا پناه میبرم.
    من تحصیلات دارم و خانواده ام وضع مالیشون خوبه.هیچ مردی سمتم نمیاد. من آدم مهربونی هستم باهوشم درس خوندم.به سرو قیافم تا حد امکان میرسم.لباسام مرتبه و آرایش کمی هم دارم همیشه.اما همه خواستگارا بدون اینکا حتی بخوان کمی منو بشناسن میگن ما عروس چاق نمیخوایم.نیاز جنسیم شدیده و سنم داره میره بالا.بهم‌ نگین رژیم بگیر چون ۳ بار تو عمرم ۶۰ ۷۰ کیلو کم کردم اما برگشت...چرا مردا بجز هیکل زنا به هیچی اهمییت نمیدن؟ من یه آدم خنده رو و خوش اخلاقم.همیشه انرژی مثبت میدم.همه میگن تو خیلی با مزه ای.همه دوست دارن باهام دوست باشن به جز جنس مخالف...ینی مردی پیدا نمیشه که به من بخوره؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : دختر چاق و مجرد

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya69 نمایش پست ها
    دختر ۳۱ ساله چاقی هستم.خیلی چاق.وزنم سه رقمیه.قبلا اینطوری نبودم.هر بار رژیم گرفتم رسیدم به وزن ایدال اما دوباره برگشت و دیگه خستم.وقتی رزیم میگیرم و پیاده روی میکنم مردم منو مسخره میکنن و آزارم میدن.تو محیط کار منو دست میندازن و تو جمع دوستام مایه ی خنده ی اونام.از بس غصه میخورم تنها پناهم غذا خوردنه.دیگه بهم بر نمیخوره میگن چاقی که بخوام انگیزه پیدا کنم چون چندبار وزنم برگشته.دیگه تسلیم شدم و به غذا پناه میبرم.
    من تحصیلات دارم و خانواده ام وضع مالیشون خوبه.هیچ مردی سمتم نمیاد. من آدم مهربونی هستم باهوشم درس خوندم.به سرو قیافم تا حد امکان میرسم.لباسام مرتبه و آرایش کمی هم دارم همیشه.اما همه خواستگارا بدون اینکا حتی بخوان کمی منو بشناسن میگن ما عروس چاق نمیخوایم.نیاز جنسیم شدیده و سنم داره میره بالا.بهم‌ نگین رژیم بگیر چون ۳ بار تو عمرم ۶۰ ۷۰ کیلو کم کردم اما برگشت...چرا مردا بجز هیکل زنا به هیچی اهمییت نمیدن؟ من یه آدم خنده رو و خوش اخلاقم.همیشه انرژی مثبت میدم.همه میگن تو خیلی با مزه ای.همه دوست دارن باهام دوست باشن به جز جنس مخالف...ینی مردی پیدا نمیشه که به من بخوره؟؟؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . ناراحتی و اندوهی که تجربه میکنین قابل درک هست اما دقت کنین که برای سلامتی تون و نه تنها ازدواج باید تلاش کنید و سعی کنید وزنی ایده آل داشته باشین تا در کنار سلامتی موقعیت ازدواج خودتون رو بالا ببرین . در این مسیر برای کاهش وزن و ارتقا سلامتی
    تحت نظر دکتر تغذیه و بارژیم درمانی مناسب اقدام به کاهش وزن کنید تا موثر و ماندگار باشه . اینکه شما غذا خوردن رو پناهی برای آرامش خودتون میدونید یعنی نوعی مکانیزم انکاری ! که شما با غذا خوردن سعی میکنید ناراحتی هاتون رو تخفیف بدین و به آرامش روانی برسین که این روش برای تخفیف ناراحتی هایی که تجربه میکنین اصلا مناسب ارزیابی نمیشه
    بهتره بار دیگه برای کاهش وزن تحت نظر پزشک تغذیه و مربی ورزش و روانشناس اقدام به کاهش وزن کنید تا در مسیر با کمک متخصیصین بتونید به نتیجه خوب و ماندگار برسین . لازم به ذکر هست که باتوجه به اینکه وزن قابل توجهی کم کردین ( 60 .70)
    پس بیشترین مشکل شما به خاطر فشار روحی هست که باعث میشه شما غذا خوردن رو گریزی برای تخفیف این فشار بدونید پس سعی کنید در دوران رژیم و هم اکنون از کمک های تخصصی روانشناس بالینی بهره ببرین تا با ریشه یابی و بررسی دقیق علت این ناراحتی ها
    بتونید به آرامش برسین .

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام،
    معروف است که می‌گویند در درون هر فرد چاقی یک فرد خوداندام هست. این را من خودم در افراد پیرامون خودم دیده‌ام. کسانی که شما را مسخره می‌کنند از توانمندی و اراده‌ای که داشتی (چون تعداد کسانی که اراده‌شان تا این اندازه قوی است بسیار کم است) ناراحتند و از سر حسادت می‌گویند. برخی افراد هم از سر لودگی و شوخی مسخره‌بازی در می‌آورند. به نظر من یک بار رژیم بگیر و سعی کن هرگز بر نگرده.
    ضمناً، اولین مسئله برای مردها چاقی زن نیست، بلکه اعتمادبه‌نفس و قوی بودن زن است که برای مردها جذاب است. کسی که از تمسخر دیگران به قدری ناراحت شود که در سبک زندگی‌اش تأثیر بگذارد، معمولاً برای مردها جذابیتی ندارد. به همین دلیل، سعی کن از نظر روحی قوی‌تر باشی، همانگونه که در جنبه‌های دیگر زندگی خودت مثلاً تحصیلات و ... موفقی.
    شاد باشی

5. کاربران زیر از ماجراجو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44514
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . ناراحتی و اندوهی که تجربه میکنین قابل درک هست اما دقت کنین که برای سلامتی تون و نه تنها ازدواج باید تلاش کنید و سعی کنید وزنی ایده آل داشته باشین تا در کنار سلامتی موقعیت ازدواج خودتون رو بالا ببرین . در این مسیر برای کاهش وزن و ارتقا سلامتی
    تحت نظر دکتر تغذیه و بارژیم درمانی مناسب اقدام به کاهش وزن کنید تا موثر و ماندگار باشه . اینکه شما غذا خوردن رو پناهی برای آرامش خودتون میدونید یعنی نوعی مکانیزم انکاری ! که شما با غذا خوردن سعی میکنید ناراحتی هاتون رو تخفیف بدین و به آرامش روانی برسین که این روش برای تخفیف ناراحتی هایی که تجربه میکنین اصلا مناسب ارزیابی نمیشه
    بهتره بار دیگه برای کاهش وزن تحت نظر پزشک تغذیه و مربی ورزش و روانشناس اقدام به کاهش وزن کنید تا در مسیر با کمک متخصیصین بتونید به نتیجه خوب و ماندگار برسین . لازم به ذکر هست که باتوجه به اینکه وزن قابل توجهی کم کردین ( 60 .70)
    پس بیشترین مشکل شما به خاطر فشار روحی هست که باعث میشه شما غذا خوردن رو گریزی برای تخفیف این فشار بدونید پس سعی کنید در دوران رژیم و هم اکنون از کمک های تخصصی روانشناس بالینی بهره ببرین تا با ریشه یابی و بررسی دقیق علت این ناراحتی ها
    بتونید به آرامش برسین .
    ینی اگه وزنم کم بشه میتونم ازدواج کنم؟ آخه اون ازدواج پیش من چه ارزشی داره؟ پس فردا ممکنه مثل قبل چاق بشم اونوقت چی؟

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44514
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماجراجو نمایش پست ها
    سلام،
    معروف است که می‌گویند در درون هر فرد چاقی یک فرد خوداندام هست. این را من خودم در افراد پیرامون خودم دیده‌ام. کسانی که شما را مسخره می‌کنند از توانمندی و اراده‌ای که داشتی (چون تعداد کسانی که اراده‌شان تا این اندازه قوی است بسیار کم است) ناراحتند و از سر حسادت می‌گویند. برخی افراد هم از سر لودگی و شوخی مسخره‌بازی در می‌آورند. به نظر من یک بار رژیم بگیر و سعی کن هرگز بر نگرده.
    ضمناً، اولین مسئله برای مردها چاقی زن نیست، بلکه اعتمادبه‌نفس و قوی بودن زن است که برای مردها جذاب است. کسی که از تمسخر دیگران به قدری ناراحت شود که در سبک زندگی‌اش تأثیر بگذارد، معمولاً برای مردها جذابیتی ندارد. به همین دلیل، سعی کن از نظر روحی قوی‌تر باشی، همانگونه که در جنبه‌های دیگر زندگی خودت مثلاً تحصیلات و ... موفقی.
    شاد باشی
    من تاحالا مردی ندیدم که از زنی با وزن سه رقمی خوشش بیاد.شما دیدی؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44514
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

بتونید به آرامش برسین .
    یه سوال دیگم اینه که من اصلا وزن کم نکردم به همین حال موندم.ینی نباید ازدواج کنم؟

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

خیلی ساده است اگه میخواید وزنتون کم بشه نمیتونید بگید تنها پناهم غذا خوردنه.

روش رژیم گرفتنای قبلیتون چجوری بوده میشه کمی توضیح بدین؟
    معمولاً چه غذاهایی میخورید؟

دلیل پرخوری سرد بودن معده است، برای گرم شدن معده همیشه شبها قبل از خواب و صبحها ناشتا عسل بخورید.

دلیل چاق بودن وجود تری(رطوبت) زیاد در بدن هست یعنی حتی ممکنه فقط آب خوردن باعث چاقی بشه.
    برای همین تا حد امکان باید تشنگی رو تحمل کنید.
    خرما بخورید اما بعدش آب نخورید، خرما آب بدن رو جذب میکنه.
    میوه های آبدار مثل هندوانه نخورید همینطور کاهو و گوجه فرنگی و خیار.
    در غذاهاتون دارچین و زنجبیل بریزید.
    ولی زیره اصلاً نخورید چون باعث چین و چروک صورت خانمها میشه.
    ویرایش توسط Experience : 06-30-2020 در ساعت 02:58 AM

10. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

و اینکه وعده ناهارو حذف کنید و فقط صبحانه و شام بخورید.

یه چیزی شبیه روزه گرفتن میشه که برا بدن مفید هست.

روش رژیمی که شام رو حذف میکنه در طب سنتی مضر دونسته شده و درست نیست.

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

دختر ۳۱ ساله چاقی هستم.خیلی چاق.وزنم سه رقمیه.قبلا اینطوری نبودم.هر بار رژیم گرفتم رسیدم به وزن ایدال اما دوباره برگشت و دیگه خستم.وقتی رزیم میگیرم و پیاده روی میکنم ...
    بنظرم بهتره اول فقط با کم آب شروع کنید.

وسط غذا اصلا آب نخورید.

آب رو کم بخورید، آب جوشیده شده و ولرم.

آب سرد معده رو سرد میکنه و اشتهای کاذب میاره.

پس آب رو ولرم و کم بخورید.

اولش کمی سخته اما بعد از مدتی آدم عادت میکنه بعد از خودش میپرسه: «من چجوری قبلا اب سرد میخوردم؟»

13. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44514
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

خیلی ساده است اگه میخواید وزنتون کم بشه نمیتونید بگید تنها پناهم غذا خوردنه.

روش رژیم گرفتنای قبلیتون چجوری بوده میشه کمی توضیح بدین؟
    معمولاً چه غذاهایی میخورید؟

دلیل پرخوری سرد بودن معده است، برای گرم شدن معده همیشه شبها قبل از خواب و صبحها ناشتا عسل بخورید.

دلیل چاق بودن وجود تری(رطوبت) زیاد در بدن هست یعنی حتی ممکنه فقط آب خوردن باعث چاقی بشه.
    برای همین تا حد امکان باید تشنگی رو تحمل کنید.
    خرما بخورید اما بعدش آب نخورید، خرما آب بدن رو جذب میکنه.
    میوه های آبدار مثل هندوانه نخورید همینطور کاهو و گوجه فرنگی و خیار.
    در غذاهاتون دارچین و زنجبیل بریزید.
    ولی زیره اصلاً نخورید چون باعث چین و چروک صورت خانمها میشه.
    دوست عزیز من رژیم دکتر کرمانی گرفتم و جواب گرفتم.مهم همت و انگیزس که دیگه ندارم.اگه میخواستم برم دکتر که میرفتم.من دارم میگم چرا مردا زن چاق نمیخوام و به نظرش
    ون انقدر زن چاق تهوع اوره

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44514
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بنظرم بهتره اول فقط با کم آب شروع کنید.

وسط غذا اصلا آب نخورید.

آب رو کم بخورید، آب جوشیده شده و ولرم.

آب سرد معده رو سرد میکنه و اشتهای کاذب میاره.

پس آب رو ولرم و کم بخورید.

اولش کمی سخته اما بعد از مدتی آدم عادت میکنه بعد از خودش میپرسه: «من چجوری قبلا اب سرد میخوردم؟»
    من با رژیمای قبلیم مشکل نداشتم جواب میدادن.اما دیگه انقد برگشت داشته نا امیدم.خستم.بعد از ۷ ۸ ماه دوباره شروع میکنه به برگشت.و من فکر میکنم چرا مردا انقد هیکل ادمو مورد محک قرار میدن به جای نجابت و اخلاقش؟

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44514
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ینی خدا گفته ما زنا باید لاغر بشیم تا بتونیم دستور دینمون انجام بدین؟ یه دونه خواستگار؟؟؟ دریع از یه دونه.همه میگن این چاقه.ینی خواست خدا اینه؟ بندش ازدواج نکنه چون چاقه؟ آیا آیه ای هست که از منفور بودن زنان چاق حرفی بزنه؟

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

ببین عزیز حقیقت اینه که مردها زن های متوسط دوست دارن نه خیلی چاق نه خیلی لاغر یه وزن ایده ال متوسط
    تو دوتا راه بیشتر نداری
    یکی اینکه عزم و اراده و انگیزه پیدا کنی و دوباره رژیم بگیری
    دوم اینکه یکی مثل خودت پیدا کنی و باهاش وارد رابطه بشی
    کم نیستن مردهای چاق که چون چاقن زن ها طرفشون نمیرن

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44514
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tarah2020 نمایش پست ها
    ببین عزیز حقیقت اینه که مردها زن های متوسط دوست دارن نه خیلی چاق نه خیلی لاغر یه وزن ایده ال متوسط
    تو دوتا راه بیشتر نداری
    یکی اینکه عزم و اراده و انگیزه پیدا کنی و دوباره رژیم بگیری
    دوم اینکه یکی مثل خودت پیدا کنی و باهاش وارد رابطه بشی
    کم نیستن مردهای چاق که چون چاقن زن ها طرفشون نمیرن
    اگه خودتم چاق بودی این حرفو میزدی؟ ینی چی چون چاقن کسی طرفشون نمیره؟ مگه مال حروم خوردن یا به خبق خدا ظلم کردن؟ حالا من به جهنم اون مردا رو چرا زیر سوال میبری؟؟؟ دوست عزیز این چه طرز فکریه که داری؟

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

ینی اگه وزنم کم بشه میتونم ازدواج کنم؟ آخه اون ازدواج پیش من چه ارزشی داره؟ پس فردا ممکنه مثل قبل چاق بشم اونوقت چی؟

سلام مجدد دوست ارجمند . ببینید شما وقتی با قاعده ای که گفتم اقدام به رژیم کتید مطمئن باشید بازگشت نداره
    درواقع ترکیب رژیم درمانی تحت نظر دکتر تغذیه و مربی ورزش و حتما روانشناس اقدام کنید دیگه بازگشت نداره
    جرا ؟ چون شما دیکته کردین غذا براتون پناه هستش و به غذا خوردن پناه میبری که این از نظر علم روانشناسی یعنی مکانیزم انکاری
    هرکسی به نحوی این مکانیزم رو بروز میدی کسی با خوردن بی حد کسی با نت گردی زیاد و...........
    دقت کن فشار روحی که باعث میشه شما غذارو پناه بدونید تخت نظر روانشناس بالینی ارزیابی و درمان میشه پس با این روش مطمئن باش چاقی بازگشت نداره . افرادی رو دیدم باوزن ۱۲۲ کیلو با این رژیم و از این طریق تناسب اندام ۷۰ کیلویی ( برحسب قد ) تجربه کردن و بدون بازگشت بوده

بله حتما میتونید ازدواج کنید با کاهش وزن
    هرچیزی پیش نیاز خودش رو داره برای مثال آزمون کنکور خب شما باید درس بخونید دوره متوسطه اول و دوم رو پاس کنی تا بتونی در آزمون شرکت کنی پس پیش نیاز این آزمون مشخص شد
    خب ازدواج هم پیش نیاز های خودش رو داره
    یکی از این پیش نیاز های ازدواج از نظر آقایون و حتی خانم ها این هست که فرد مقابل سلامت باشه و تناسب اندام داشته باشه

20. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

من تاحالا مردی ندیدم که از زنی با وزن سه رقمی خوشش بیاد.شما دیدی؟
    سلام عزیزم.
    من دیدم این موردو.
    زنی که وزن سه رقمی داشته و سه نفر به شدت دوسش داشتن و خواهان ازدواج بودن باهاش.
    این خانوم از دوستان منه.
    دو مورد از کسانی که خواستگارش بودن از نظر ظاهری عالی بودن و بدون یک گرم اضافه وزن!

من با نظر کاربر ماجراجو موافقم.
    البته منکر تناسب اندام و حفظ سلامتی نیستم ولی معتقدم چیزی مهمتر و تاثیرگذارتری در جذب دیگران وجود داره که در درون آدمه.

وقتی سرشار بشی از انرژی و حال خوب، دیگران نمیتونن دوستت نداشته باشن!

22. 2 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

ینی خدا گفته ما زنا باید لاغر بشیم تا بتونیم دستور دینمون انجام بدین؟ یه دونه خواستگار؟؟؟ دریع از یه دونه.همه میگن این چاقه.ینی خواست خدا اینه؟ بندش ازدواج نکنه چون چاقه؟ آیا آیه ای هست که از منفور بودن زنان چاق حرفی بزنه؟
    همون خدا که گفته ازدواج کنید همونم گفته پرخوری نکنید روزه بگیرید تا سالم بمانید.

البته حرف اصلیتونو درک میکنم شما میخواید همینجور که هستید دوست داشته بشید.

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44514
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همون خدا که گفته ازدواج کنید همونم گفته پرخوری نکنید روزه بگیرید تا سالم بمانید.

البته حرف اصلیتونو درک میکنم شما میخواید همینجور که هستید دوست داشته بشید.
    من روزه هم میگیرم اما چاقم.روزه چه ربطی به چاقی داره؟ یه ماه روزه میگیرم ۱ تا ۲ کیلو فوقش کم میشم.

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 119 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

من روزه هم میگیرم اما چاقم.روزه چه ربطی به چاقی داره؟ یه ماه روزه میگیرم ۱ تا ۲ کیلو فوقش کم میشم.
    سلام جواب را تو اون یکی تاپیک دادم

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

روزه پرخوری رو کم میکنه و در کل باعث سلامتی میشه.

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44788
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تاحالا مگه چندتا مرد میشناختید که قصد ازدواج داشتن و فقط بخاطر چاقی سمتتون نیومدن 10 تا 20 تا اصلا 50تا؟ دیگه بیشتر که نیست. به نظر من مردهای اشتباهی سر راهتون قرار گرفتن دنیا پره از آدمای مختلف با ویژگی های متفاوت و سلیقه های متفاوت خیلی مردا هم زن چاق دوست دارن همونطوری که بعضیا همسر قد بلند دوست دارن بعضیا کوتاه بعضیا پوست سفید بعضیا تیره... نباید صرفا بخاطر چند نفری که شما تو سلیقشون نبودید خودتونو زیر سوال ببرید قطعا مردهای زیادی هستن تو دنیا که شمارو بخوان ولی فقط تا الان سر راهتون قرار نگرفتن شانسیه دیگه براتون آرزو میکنم بهترین کسی که ممکنه سر راهتون قرار بگیره

در رابطه با وزنتونم به نظر من کاری رو بکنید که بهتون احساس خوب میده اگه خودتون با همین وزن خودتونو دوست دارید بیخیال همه چی بشید و فقط لذت ببرید، اگه دوست دارید که لاغرتر بشید رژیم بگیرید فقط و فقط بخاطر خودتون نه بخاطر حرف دیگران و همکارا نه بخاطر پیدا کردن شوهر تنها چیزی که مهمه احساس خودتونه

28. کاربران زیر از حبه انگور بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام عزیزم بحث اصلا این نیست بحث سلامتی خودت هم هست الان جوون هستی آینده خیلی به مشکل برمیخوری از نظر مالی هم که مشکلی نداری اگر خیلی چاق هستی این همه عمل و بهترینش عمل بایپس یا اسلیو هستش ما به راحتی بدون هیچ علائمی یا ضرری عمل میکنی....

رژیم بی فایدست سیستم بدن اینجور با رژیم بهش شوک وارد میشه یه مدت کم میکنید ولی باز چون بدن عادت میکنه به اون رژیمه باز وزن بدن برمیگرده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

رژیم کلا چیز بی فایده ای هست برای لاغری.. برای اینکه وزنت و نگهداری بد نیست ولی اینکه برای لاغری رژیم بگیری کاملا بی فایدست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

31. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    رژیم کلا چیز بی فایده ای هست برای لاغری.. برای اینکه وزنت و نگهداری بد نیست ولی اینکه برای لاغری رژیم بگیری کاملا بی فایدست
    آره زحمتش زیاده و نتیجه کم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد